Огледала

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Огледало СЕРЕНИТИ Огледало СЕРЕНИТИ
Д: 80 x Ш: 2 x В: 120 cm
Димензии: 80 x 120 х 2cm Опис: Огледало во правоаголна форма украсено со мали квадрат..
10.600 ден.
без ДДВ: 8.983 ден.
Огледало Ф237 Огледало Ф237
Д: 100 x Ш: 4 x В: 69 cm
Димензии: 100 x 4 x 69 cm Опис: Огледало во правоаголна форма. Можност да се постави ..
10.600 ден.
без ДДВ: 8.983 ден.
Огледало Ф 238
Д: 100 x Ш: 74 x В: 4.5 cm
Димензии: 100 x 74 х 4,5 cm Опис: Огледало во правоаголна форма. Можност да се п..
10.600 ден.
без ДДВ: 8.983 ден.
-10%
Огледало 2031
Д: 95 x Ш: 3 x В: 95 cm
Димензии: Ф 95 cm Опис: Кружно огледало со широка ребраста рамка изработена од..
7.110 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 6.025 ден.
-10%
Огледало РОМА Огледало РОМА
Д: 105 x Ш: 105 x В: 2 cm
Димензии: Ф-104 X 2 cm Бои:  - Светло Сива - Антрацит Опис: Кр..
7.110 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 6.025 ден.
-10%
Огледало АРЕС Огледало АРЕС
Д: 55 x Ш: 3 x В: 90 cm
Димензии: 55 X 90 X 3 cm Опис: Сет од 2 огледала кои идеално ќе се вклопат во Вашио..
7.110 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 6.025 ден.
-10%
Огледало 2030 Огледало 2030
Д: 95 x Ш: 2 x В: 95 cm
Димензии: Ф 95 cm Опис: Кружно огледало со широка ребраста рамка изработена од меди..
7.110 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 6.025 ден.
Огледало SECRET
Д: 85 x Ш: 2 x В: 141 cm
Димензии: 85 x 141 х 2 cm Опис: Огледало во правоаголна форма. Можност да се постави ..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Огледало ENERGY
Д: 80 x Ш: 1.9 x В: 120 cm
Димензии: 80 x 120 х 1,9 cm Опис: Огледало во правоаголна форма. Можност да се постав..
9.600 ден.
без ДДВ: 8.136 ден.
Огледало Д718
Д: 79 x Ш: 4 x В: 79 cm
Димензии: Ф-79 cm Произведено во ЕУ  ​ Согласно потребите, брзината на испор..
10.600 ден.
без ДДВ: 8.983 ден.
Огледало FROZEN
Д: 73 x Ш: 3.5 x В: 88.5 cm
Димензии: 73 x 88,5 х 3,5 cm Опис: Огледало во правоаголна форма. Можност да се поста..
9.300 ден.
без ДДВ: 7.881 ден.
Огледало ХАРМОНИ
Д: 64 x Ш: 0.39 x В: 99 cm
Димензии: 64 x 99 х 0,39 cm Опис: Огледало во правоаголна форма. Можност да се постав..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01