Огледало FROZEN

Огледало FROZEN

8.600 ден.
Димензии: Д: 73 cm  x  Ш: 3.5 cm  x  В: 88.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7605
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 73 x 88,5 х 3,5 cm
  • Произведено во ЕУ 
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Огледало FROZEN Димензии: 73 x 88,5 х 3,5 cm Произведено во ЕУ  ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 7605 Regular price: 8.600 ден. 8.600 Available from: Мебел - Ви