Огледало GLAMOUR

Огледало GLAMOUR

9.900 ден.
Димензии: Д: 80 cm  x  Ш: 1.9 cm  x  В: 120 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7606
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 80 x 120 х 1,9 cm
  • Произведено во ЕУ 
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Огледало GLAMOUR Димензии: 80 x 120 х 1,9 cm Произведено во ЕУ    Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 7606 Regular price: 9.900 ден. 9.900 Available from: Мебел - Ви