Огледало 2030
  • Огледало 2030

Огледало 2030

9.900 ден.
Димензии: Д: 95 cm  x  Ш: 2 cm  x  В: 95 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12174
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: Ф 95 cm
    Опис: Кружно огледало со рамка изработена од медијапан.
  • *Бесплатна испорака.

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS