Огледало 2031

Огледало 2031

9.900 ден.
Димензии: Д: 95 cm  x  Ш: 3 cm  x  В: 95 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12175
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: Ф 95 cm
    Опис: Кружно огледало со широка ребраста рамка изработена од медијапан. Совршена декорација за ходник или трпезарија.
  • Боја: Како на сликата.
  • Произведено во ЕУ.

 

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Огледало 2031 Димензии: Ф 95 cm Опис: Кружно огледало со широка ребраста рамка изработена од медијапан. Совршена декорација за ходник или трпезарија. Боја: Како на сликата. Произведено во ЕУ.   ​Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на п.. Category: Product #: 12175 Regular price: 9.900 ден. 9.900 Available from: Мебел - Ви