Огледало Ф237
  • Огледало Ф237

Огледало Ф237

10.600 ден.
Димензии: Д: 100 cm  x  Ш: 4 cm  x  В: 69 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12433
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 100 x 4 x 69 cm
  • Опис: Огледало во правоаголна форма. Можност да се постави во хоризонтална или вертикална насока.
  • Произведено во ЕУ 
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Огледало Ф237 Димензии: 100 x 4 x 69 cm Опис: Огледало во правоаголна форма. Можност да се постави во хоризонтална или вертикална насока. Произведено во ЕУ  ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12433 Regular price: 10.600 ден. 10.600 Available from: Мебел - Ви