ОСТАНАТО

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Тоалетна ЧЕЛЗИ 3 Тоалетна ЧЕЛЗИ 3
Д: 77 x Ш: 42 x В: 80 cm
Димензии: 77 х 42 х 77 cm ​Боја:  - Сонома Даб - Бела Изработка: Тоалетна ..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Тоалетна ЧЕЛЗИ 2 Тоалетна ЧЕЛЗИ 2
Д: 128 x Ш: 42 x В: 80 cm
Димензии: 128 х 42 х 77 cm ​Боја:  - Сонома Даб - Бела Изработка: Тоалетна..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Тоалетна ЧЕЛЗИ 1 Тоалетна ЧЕЛЗИ 1
Д: 154 x Ш: 42 x В: 80 cm
Димензии: 154 х 42 х 80 cm ​Боја:  - Сонома Даб - Бела Изработка: Тоалетна..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Тоалетна САНЕ ГОЛЕМА Тоалетна САНЕ ГОЛЕМА
Д: 114 x Ш: 29.6 x В: 77.5 cm
Димензии: 114 х 29,6 х 77,5 cm ​Боја: Венге со антички даб (како на фотогра..
7.600 ден.
без ДДВ: 6.441 ден.
Тоалетна САНЕ 77цм Тоалетна САНЕ 77цм
Д: 77.2 x Ш: 29.6 x В: 77.5 cm
Димензии: 77,2 х 29,6 х 77,5 cm ​Боја: Венге со антички даб (како на ф..
6.600 ден.
без ДДВ: 5.593 ден.
Летна гарнитура САНТАНА Летна гарнитура САНТАНА
Двосед: L 124 х W 54 х H 81 cm 2-фотеља: L 64 х W 53 х H 81 cm Маса: L 91 x W 61 x H 44 Височин..
15.990 ден.
без ДДВ: 13.551 ден.
Летна гарнитура РАТАН Летна гарнитура РАТАН
Двосед: L 124 х W 54 х H 81 cm 2-фотеља: L 64 х W 53 х H 81 cm Маса: L 91 x W 61 x H 44 Височина ..
17.990 ден.
без ДДВ: 15.246 ден.
Библиотека МЕДЕКО
Д: 150 x Ш: 24 x В: 90 cm
Димензии: 90 х 24 х 150 cm Боја: Како на сликата Изработка: Библиотека изработена о..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Тоалетна САНЕ МАЛА
Д: 40.3 x Ш: 29.6 x В: 77.5 cm
Димензии: 40,3 х 29,6 х 77,5 cm ​Боја: Венге со антички даб (како на фотогр..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Библиотека РАВЕН Библиотека РАВЕН
Д: 60 x Ш: 41.5 x В: 192.5 cm
Димензии: 60 х 41,5 х 192,5 cm  Боја: Како на фотографијата (Сива, Бела..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Тоалетна БЕЛВИ Тоалетна БЕЛВИ
Д: 161 x Ш: 43 x В: 107 cm
Димензии: 161 х 43 х 107 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: ..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Библиотека ТАУРУС Библиотека ТАУРУС
Д: 140 x Ш: 28 x В: 147 cm
Димензии: 140 х 28 х 147 cm Боја: Како на сликата Изработка: Библиотека изработена ..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Библиотека БОН 80цм Библиотека БОН 80цм
Д: 80 x Ш: 30 x В: 183 cm
Димензии: 80 х 30 х 183 cm Боја: Орев со Црна Изработка: Библиотека израб..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Библиотека БОН 40цм Библиотека БОН 40цм
Д: 40 x Ш: 31 x В: 183 cm
Димензии: 40 х 31 х 183 cm Боја: Орев со Црна Изработка: Библиотека израб..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Тоалетна НОАР Тоалетна НОАР
Д: 120 x Ш: 42.5 x В: 80.5 cm
Димензии: 120 х 42,5 х 80,5 cm ​Боја: Бела Сјај со Бела Софт Изработка: Тоалет..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Тоалетна МИЛИОН Тоалетна МИЛИОН
Д: 135 x Ш: 47.5 x В: 76 cm
Димензии: 135 х 47,5 х 76 cm ​Боја: Шампањ, Бела Сјај МДФ, Тројан Даб МДФ Изработка..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Латофлекс РАМКА
Д: 90 x Ш: 200 x В:  cm
Димензии: 90/140/160 x 200 cm   *Рок на испорака до 45 работни денови.   ..
3.900 ден.
без ДДВ: 3.305 ден.
Тоалетна ШАЈН Тоалетна ШАЈН
Д: 120 x Ш: 45.5 x В: 80 cm
Димензии: 120 х 45,5 х 80 cm ​Боја: Бела Сјај Изработка: Тоалетна изработ..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Слика Канвас 60x90cm Слика Канвас 60x90cm
Д: 60 x Ш: 90 x В:  cm
Димензии: 60 х 90 cm Производот се подигнува од Мебел-Ви салон.     ..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Слика Канвас 60x60cm Слика Канвас 60x60cm
Д: 60 x Ш: 60 x В:  cm
Димензии: 60 х 60 cm Производот се подигнува од Мебел-Ви салон.     ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01