Библиотека ЧАРЛИ

Библиотека ЧАРЛИ

7.300 ден.
Димензии: Д: 158.5 cm  x  Ш: 29 cm  x  В: 145.5 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 9657
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 158,5 х 29 х 145,5 cm
  • Боја: Темна Сонома
  • Изработка: Библиотека изработена од иверка. 6 Вратички со механизми за меко затворње. Можност за монтажа на лева или десна страна.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Библиотека ЧАРЛИ Димензии: 158,5 х 29 х 145,5 cm Боја: Темна Сонома Изработка: Библиотека изработена од иверка. 6 Вратички со механизми за меко затворње. Можност за монтажа на лева или десна страна. *Производот се испорачува немонтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елемен.. Category: Product #: 9657 Regular price: 7.300 ден. 7.300 Available from: Мебел - Ви