Латофлекс РАМКА

Латофлекс РАМКА

3.900 ден.
Димензии: Д: 90 cm  x  Ш: 200 cm  x 
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12460
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија:
  • Димензии: 90/140/160 x 200 cm
  •  
  • *Рок на испорака до 45 работни денови.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Латофлекс РАМКА Димензии: 90/140/160 x 200 cm   *Рок на испорака до 45 работни денови.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12460 Regular price: 3.900 ден. 3.900 Available from: Мебел - Ви