ЛЕТНИ ГАРНИТУРИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Летна гарнитура САНТАНА Летна гарнитура САНТАНА
Двосед: L 124 х W 54 х H 81 cm 2-фотеља: L 64 х W 53 х H 81 cm Маса: L 91 x W 61 x H 44 Височин..
15.990 ден.
без ДДВ: 13.551 ден.
Летна гарнитура РАТАН Летна гарнитура РАТАН
Двосед: L 124 х W 54 х H 81 cm 2-фотеља: L 64 х W 53 х H 81 cm Маса: L 91 x W 61 x H 44 Височина ..
17.990 ден.
без ДДВ: 15.246 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01