Клацкалка РОКЕР
 • Клацкалка РОКЕР
 • Клацкалка РОКЕР
 • Клацкалка РОКЕР

Клацкалка РОКЕР

6.990 ден.
Димензии: Д: 67 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 89 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12042
Достапност: Out of Stock
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

 • Димензии: 67 х 90 х 89 cm
 • - висина на седечки дел: 39 cm
 • Боја: 
 • - Натур Бука (дрво) со Крем штоф
 • - Натур Бука (дрво) со Син штоф
 • - Натур Бука (дрво) со Зелен штоф
 • Изработка: Изработено од дрво и квалитетен мебел-штоф.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS