Тоалетна РОМАНС
 • Тоалетна РОМАНС
 • Тоалетна РОМАНС

Тоалетна РОМАНС

10.600 ден.
Димензии: Д: 95 cm  x  Ш: 45.5 cm  x  В: 75.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12488
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 95 х 45,5 х 75.5 cm
 • Боја: Бела Фладер
 • Изработка: Тоалетна изработена од МДФ (лице) и иверка (корпус) со дебелина 16мм. Меко затворање на вратата.
 • *Производот се испорачува немонтиран.
 • *Рок на испорака: до 45 работни денови
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

 •  
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Тоалетна РОМАНС Димензии: 95 х 45,5 х 75.5 cm ​Боја: Бела Фладер Изработка: Тоалетна изработена од МДФ (лице) и иверка (корпус) со дебелина 16мм. Меко затворање на вратата. *Производот се испорачува немонтиран. *Рок на испорака: до 45 работни денови   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати доп.. Category: Product #: 12488 Regular price: 10.600 ден. 10.600 Available from: Мебел - Ви