Слика Канвас 50x50cm
 • Слика Канвас 50x50cm
 • Слика Канвас 50x50cm

Слика Канвас 50x50cm

860 ден.
Димензии: Д: 50 cm  x  Ш: 50 cm  x 
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11128
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 50 х 50 cm
 • Производот се подигнува од Мебел-Ви салон.
 •  
 •  

 

 •  
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Слика Канвас 50x50cm Димензии: 50 х 50 cm Производот се подигнува од Мебел-Ви салон.             .. Category: Product #: 11128 Regular price: 860 ден. 860 Available from: Мебел - Ви