Слика Канвас 60x60cm
  • Слика Канвас 60x60cm

Слика Канвас 60x60cm

990 ден.
Димензии: Д: 60 cm  x  Ш: 60 cm  x 
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11129
Достапност: Out of Stock
Количина:
  • Димензии: 60 х 60 cm
  • Производот се подигнува од Мебел-Ви салон.
  •  
  •  

 

  •  
  •  
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Слика Канвас 60x60cm Димензии: 60 х 60 cm Производот се подигнува од Мебел-Ви салон.             .. Category: Product #: 11129 Regular price: 990 ден. 990 Available from: Мебел - Ви