Купувајте со ПОПУСТ и на РАТИ

Купувајте со ПОПУСТ и на РАТИ

0 ден.
Шифра на производ: 000
Достапност: На залиха
Количина:

Со кредитни картички на Стопанска Банка АД Скопје купувајте во Мебел-Ви на РАТИ БЕЗ КАМАТА
(до 12 рати
)
ЛОКАЦИЈА: www.mebel-vi.com/saloni

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Купувајте со ПОПУСТ и на РАТИ Со кредитни картички на Стопанска Банка АД Скопје купувајте во Мебел-Ви на РАТИ БЕЗ КАМАТА (до 12 рати) ЛОКАЦИЈА: www.mebel-vi.com/saloni .. Category: Product #: 000 Regular price: 0 ден. 0 Available from: Мебел - Ви