Тоалетна ЛЕНД
 • Тоалетна ЛЕНД
 • Тоалетна ЛЕНД

Тоалетна ЛЕНД

7.300 ден.
Димензии: Д: 83 cm  x  Ш: 40.5 cm  x  В: 71.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12494
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 83 х 40,5 х 71,5 cm
 • Боја: Бела Фладер, Даб Дакота и Бела Софт
 • Изработка: Медијапан лицеТоалетна изработена од МДФ Бела Фладер боја со деб.18мм ииверка Даб Дакота и бела Софт со деб. 16мм. Меко затворање.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: до 45 работни денови.
 •  

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Тоалетна ЛЕНД Димензии: 83 х 40,5 х 71,5 cm ​Боја: Бела Фладер, Даб Дакота и Бела Софт Изработка: Медијапан лицеТоалетна изработена од МДФ Бела Фладер боја со деб.18мм ииверка Даб Дакота и бела Софт со деб. 16мм. Меко затворање. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: до 45 работни денови.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производите.. Category: Product #: 12494 Regular price: 7.300 ден. 7.300 Available from: Мебел - Ви