Тоалетна МИЛИОН
  • Тоалетна МИЛИОН
  • Тоалетна МИЛИОН

Тоалетна МИЛИОН

8.900 ден.
Димензии: Д: 135 cm  x  Ш: 47.5 cm  x  В: 76 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12491
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 135 х 47,5 х 76 cm
  • Боја: Шампањ, Бела Сјај МДФ, Тројан Даб МДФ
  • Изработка: Тоалетна изработена од иверка со дебелина 16мм и МДФ со дебелина 18мм. Меко затворање.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Рок на испорака: до 45 работни денови.

 

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Тоалетна МИЛИОН Димензии: 135 х 47,5 х 76 cm ​Боја: Шампањ, Бела Сјај МДФ, Тројан Даб МДФ Изработка: Тоалетна изработена од иверка со дебелина 16мм и МДФ со дебелина 18мм. Меко затворање. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: до 45 работни денови.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачк.. Category: Product #: 12491 Regular price: 8.900 ден. 8.900 Available from: Мебел - Ви