Тоалетна НОАР
  • Тоалетна НОАР
  • Тоалетна НОАР

Тоалетна НОАР

9.900 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 42.5 cm  x  В: 80.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12497
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 120 х 42,5 х 80,5 cm
  • Боја: Бела Сјај со Бела Софт
  • Изработка: Тоалетна изработена од МДФ Бела Сјај боја со дебелина 18мм и Бела Софт со дебелина 18мм. Меко затворање.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Рок на испорака: до 45 работни денови.

 

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Тоалетна НОАР Димензии: 120 х 42,5 х 80,5 cm ​Боја: Бела Сјај со Бела Софт Изработка: Тоалетна изработена од МДФ Бела Сјај боја со дебелина 18мм и Бела Софт со дебелина 18мм. Меко затворање. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: до 45 работни денови.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на.. Category: Product #: 12497 Regular price: 9.900 ден. 9.900 Available from: Мебел - Ви