Сандаче за чевли КОКОС 4

Сандаче за чевли КОКОС 4

7.900 ден.
Димензии: Д: 79 cm  x  Ш: 23 cm  x  В: 153 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12804
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 79 x 23 х 153 cm
  • Боја: Бела
  • Изработка: Сандаче за чевли изработено од иверка со четири фиоки. Внатре во секоја врата има една полица за разделување, кој аможете да ја користите доколку е потребно.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Сандаче за чевли КОКОС 4 Димензии: 79 x 23 х 153 cm Боја: Бела Изработка: Сандаче за чевли изработено од иверка со четири фиоки. Внатре во секоја врата има една полица за разделување, кој аможете да ја користите доколку е потребно. *Производот се испорачува немонтиран. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и о.. Category: Product #: 12804 Regular price: 7.900 ден. 7.900 Available from: Мебел - Ви