Сандачиња за чевли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сандаче за чевли РАН Сандаче за чевли РАН
Д: 106 x Ш: 32 x В: 51 cm
Димензии: 106 x 32 х 51 cm Боја: Бела Изработка: Сандаче за ч..
4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
Сандаче за чевли КОКОС 4
Д: 79 x Ш: 23 x В: 153 cm
Димензии: 79 x 23 х 153 cm Боја: Бела Изработка: Сандаче за чевли израб..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Сандаче за чевли КОКОС 3
Д: 79 x Ш: 23 x В: 118.5 cm
Димензии: 79 x 23 х 118,5 cm Боја: Бела Изработка: Сандаче за чевли изр..
6.600 ден.
без ДДВ: 5.593 ден.
Тоалетна ЛИНДА Тоалетна ЛИНДА
Д: 120 x Ш: 40.5 x В: 71 cm
Димензии: 120 x 40,5 х 71 cm Боја: Бела Софт со Сонома Изработка: Тоалетна и..
7.600 ден.
без ДДВ: 6.441 ден.
Сандаче за чевли СИТИ 4051 Сандаче за чевли СИТИ 4051
Д: 75 x Ш: 35.5 x В: 86 cm
Димензии: 75 x 35,5 х 86 cm Боја: Темна Сонома со Бела Изработка: Из..
4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
Сандаче за чевли СИТИ 4050 Сандаче за чевли СИТИ 4050
Д: 75 x Ш: 35.5 x В: 86 cm
Димензии: 75 x 35,5 х 86 cm Боја: Орев со Костен Изработка: Изработе..
4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
Сандаче за чевли СИТИ 4042 Сандаче за чевли СИТИ 4042
Д: 67 x Ш: 28 x В: 123 cm
Димензии: 67 x 28 х 123 cm Боја: Бела со Темна Сонома Изработка: Израбо..
5.300 ден.
без ДДВ: 4.492 ден.
Сандаче за чевли СИТИ 4041 Сандаче за чевли СИТИ 4041
Д: 67 x Ш: 28 x В: 83.8 cm
Димензии: 67 x 28 х 83,8 cm Боја: Темна Сонома со Бела Изработка: Изработена..
4.300 ден.
без ДДВ: 3.644 ден.
-54%
Сандаче за чевли СИТИ 4031 Сандаче за чевли СИТИ 4031
Д: 67 x Ш: 28 x В: 83.8 cm
Димензии: 67 x 28 х 83,8 cm Боја: Венге со Астра Изработка: Изработена од ивер..
1.999 ден.4.300 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Тоалетна СИЕНА Тоалетна СИЕНА
Д: 70 x Ш: 34 x В: 117 cm
Димензии: 70 x 34 х 120 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Тоалетна изработена од..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Сандаче за чевли СИЕНА 4 Сандаче за чевли СИЕНА 4
Д: 55 x Ш: 28 x В: 170 cm
Димензии: 55 x 28 х 170 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Сандаче за чевли ..
7.300 ден.
без ДДВ: 6.186 ден.
Сандаче за чевли СИЕНА 3 Сандаче за чевли СИЕНА 3
Д: 55 x Ш: 28 x В: 130 cm
Димензии: 55 x 28 х 130 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Сандаче за чевли ..
6.600 ден.
без ДДВ: 5.593 ден.
Сандаче за чевли ТОМАС Сандаче за чевли ТОМАС
Д: 55 x Ш: 36.5 x В: 118.5 cm
Димензии: 55 x 36,5 х 118,5 cm Боја: Кафен Даб Изработка: Сандаче за чевли и..
5.300 ден.
без ДДВ: 4.492 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS