Сандаче за чевли СИТИ 4031
  • Сандаче за чевли СИТИ 4031

Сандаче за чевли СИТИ 4031

2.990 ден.4.300 ден.
Димензии: Д: 67 cm  x  Ш: 28 cm  x  В: 83.8 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 11042
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 67 x 28 х 83,8 cm
  • Боја: Венге со Астра
  • Изработка: Изработена од иверка 16мм. 2 фиоки со механизми за по два реда чевли.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Сандаче за чевли СИТИ 4031 Димензии: 67 x 28 х 83,8 cm Боја: Венге со Астра Изработка: Изработена од иверка 16мм. 2 фиоки со механизми за по два реда чевли. *Производот се испорачува немонтиран. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 11042 Regular price: 2.990 ден. 2.990 Available from: Мебел - Ви