Сандаче за чевли СИТИ 4032
  • Сандаче за чевли СИТИ 4032

Сандаче за чевли СИТИ 4032

5.300 ден.
Димензии: Д: 67 cm  x  Ш: 28 cm  x  В: 103 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 11043
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 67 x 28 х 123 cm
  • Боја: Венге со Астра
  • Изработка: Изработена од иверка 16мм. 3 фиоки со механизми за по два реда чевли.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Сандаче за чевли СИТИ 4032 Димензии: 67 x 28 х 123 cm Боја: Венге со Астра Изработка: Изработена од иверка 16мм. 3 фиоки со механизми за по два реда чевли. *Производот се испорачува немонтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 11043 Regular price: 5.300 ден. 5.300 Available from: Мебел - Ви