Сандаче за чевли СИЕНА 3
  • Сандаче за чевли СИЕНА 3
  • Сандаче за чевли СИЕНА 3

Сандаче за чевли СИЕНА 3

6.600 ден.
Димензии: Д: 55 cm  x  Ш: 28 cm  x  В: 130 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10891
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 55 x 28 х 130 cm
  • Боја: Бела Сјај
  • Изработка: Сандаче за чевли изработено од Бела Сјај МДФ (лице) и иверка (корпус). Со 3 прегради за складирање обувки.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Сандаче за чевли СИЕНА 3 Димензии: 55 x 28 х 130 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Сандаче за чевли изработено од Бела Сјај МДФ (лице) и иверка (корпус). Со 3 прегради за складирање обувки. *Производот се испорачува немонтиран. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат н.. Category: Product #: 10891 Regular price: 6.600 ден. 6.600 Available from: Мебел - Ви