Сандаче за чевли СИТИ 4050
  • Сандаче за чевли СИТИ 4050

Сандаче за чевли СИТИ 4050

4.900 ден.
Димензии: Д: 75 cm  x  Ш: 35.5 cm  x  В: 86 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 11045
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 75 x 35,5 х 86 cm
  • Боја: Орев со Костен
  • Изработка: Изработено од иверка 16мм. со две врати и 4 полици за чевли. 
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Сандаче за чевли СИТИ 4050 Димензии: 75 x 35,5 х 86 cm Боја: Орев со Костен Изработка: Изработено од иверка 16мм. со две врати и 4 полици за чевли.  *Производот се испорачува немонтиран. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 11045 Regular price: 4.900 ден. 4.900 Available from: Мебел - Ви