Сандаче за чевли СИТИ 286
 • Сандаче за чевли СИТИ 286
 • Сандаче за чевли СИТИ 286
 • Сандаче за чевли СИТИ 286

Сандаче за чевли СИТИ 286

3.990 ден.4.900 ден.
Димензии: Д: 67 cm  x  Ш: 28 cm  x  В: 98 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 8642
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 67 x 28 х 98 cm
 • Боја: Корно со Елвира
 • Изработка: Сандаче во две бои, изработено од иверка со дебелина 16мм, со 1 фиока и 2 прегади за обувки.
 • *Производот се испорачува немонтиран.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS