Тоалетна СИЕНА
 • Тоалетна СИЕНА
 • Тоалетна СИЕНА
 • Тоалетна СИЕНА
 • Тоалетна СИЕНА

Тоалетна СИЕНА

8.900 ден.
Димензии: Д: 70 cm  x  Ш: 34 cm  x  В: 117 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10889
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 70 x 34 х 120 cm
 • Боја: Бела Сјај
 • Изработка: Тоалетна изработена од Бела Сјај МДФ (лице) и иверка (корпус).
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Тоалетна СИЕНА Димензии: 70 x 34 х 120 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Тоалетна изработена од Бела Сјај МДФ (лице) и иверка (корпус). *Монтажата не е вклучена во цената. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 10889 Regular price: 8.900 ден. 8.900 Available from: Мебел - Ви