Сандаче за чевли ТОМАС
  • Сандаче за чевли ТОМАС
  • Сандаче за чевли ТОМАС

Сандаче за чевли ТОМАС

5.300 ден.
Димензии: Д: 55 cm  x  Ш: 36.5 cm  x  В: 118.5 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 10271
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 55 x 36,5 х 118,5 cm
  • Боја: Кафен Даб
  • Изработка: Сандаче за чевли изработено од иверка со деб. 16 мм. со меко затворање на вратичките и 7 рафтови за складирање на чевли.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Сандаче за чевли ТОМАС Димензии: 55 x 36,5 х 118,5 cm Боја: Кафен Даб Изработка: Сандаче за чевли изработено од иверка со деб. 16 мм. со меко затворање на вратичките и 7 рафтови за складирање на чевли. *Производот се испорачува немонтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елемент.. Category: Product #: 10271 Regular price: 5.300 ден. 5.300 Available from: Мебел - Ви