Закачалка МЕДО
 • Закачалка МЕДО
 • Закачалка МЕДО

Закачалка МЕДО

10.900 ден.
Димензии: Д: 150 cm  x  Ш: 36 cm  x  В: 195 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12109
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 150 x 36 х 195 cm
 • Боја: Сонома Арвен
 • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 16мм. Врати со меко затворање и огледало.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 • *Бесплатна испорака.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS