Закачалки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Закачалка СИМПЛ
Д: 120 x Ш: 37 x В: 200 cm
Димензии: 120 x 37 х 200 cm Боја: Сонома Арвен со Бела Сјај Изработка:&..
4.999 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
Закачалка БРАН Закачалка БРАН
Д: 180 x Ш: 42 x В: 180 cm
Димензии: 180 x 42 х 200 cm - Ормар: 60 x 42 х 200 cm - Низок е..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Закачалка ДУО Закачалка ДУО
Д: 90 x Ш: 29.5 x В: 185 cm
Димензии: 90 x 29,5 х 185 cm  Боја: Сонома Арвен Изработка: Закачалк..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Закачалка ХОУМ Закачалка ХОУМ
Д: 140 x Ш: 37.5 x В: 221 cm
Димензии: 140 x 37,5 х 221 cm Боја: Костен Вирџинја со Гарафит Изработка: Изра..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Закачалка КРАФТ Закачалка КРАФТ
Д: 114 x Ш: 35 x В: 190 cm
Димензии: 114 x 35 х 190 cm  Боја:  Даб Крафт со Црна Изработка:&nbs..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Закачалка СУЗЕ
Д: 210 x Ш: 42 x В: 193 cm
Димензии: 210 x 42 х 193 cm  - Ормар: 50 x 42 х 193 cm  - Низок елемент..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Закачалка КОРДОБА Закачалка КОРДОБА
Д: 210 x Ш: 42 x В: 194 cm
Димензии: 210 x 42 х 194 cm Ормар: 70 x 42 х 194 cm Низок Елемент: 70 x 42 х..
21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
-24%
Закачалка БРУГИА Закачалка БРУГИА
Д: 125 x Ш: 42 x В: 200 cm
Димензии: 125 x 42 х 200 cm Боја: Бела со Сива (Цемент) Изработка: Закача..
15.900 ден.20.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Закачалка ЛАКИ Закачалка ЛАКИ
Д: 150 x Ш: 38 x В: 200 cm
Димензии: 150 x 38 х 200 cm Боја: Сонома Арвен Изработка: Изработе..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Закачалка МЕДО Закачалка МЕДО
Д: 150 x Ш: 36 x В: 195 cm
Димензии: 150 x 36 х 195 cm Боја: Сонома Арвен Изработка: Висококвалитетна и..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Закачалка СЕЛЕНА Бела Висок сјај
Д: 210 x Ш: 38 x В: 190 cm
Димензии: 210 x 38 х 190 cm Ормар: 70 x 38 х 190 cm Низок елемент: 70 x..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Закачалка ХУД Закачалка ХУД
Д: 114 x Ш: 42 x В: 200 cm
Димензии: 114 x 42 х 200 cm Боја: Даб Изработка: Претсобје..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Закачалка СЕЛЕНА сонома
Д: 210 x Ш: 38 x В: 190 cm
Димензии: 210 x 38 х 190 cm Ормар: 70 x 38 х 190 cm Низок елемент: 70 x..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Закачалка САНИ Закачалка САНИ
Д: 140 x Ш: 41 x В: 90 cm
Димензии: 130 x 33,5 х 185,5 cm  Боја:  Орев Адмирал со Костен Вирџинија ..
8.300 ден.
без ДДВ: 7.034 ден.
Закачалка МОНА Закачалка МОНА
Д: 199 x Ш: 39 x В: 193 cm
Димензии:  - висок елемент: 60 x 39 х 193 cm - низок елемент: 79 x 39 х 98,5 c..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
-26%
Закачалка ДУРО Закачалка ДУРО
Д: 242.7 x Ш: 35 x В: 199.1 cm
Димензии:  Димензии: 271,7 (мин.242,7) x 35 x 199,1 cm Ормар: 61,2 x 35 x 199,1 cm С..
16.900 ден.22.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Закачалка СИТИ 217 Закачалка СИТИ 217
Д: 120 x Ш: 35.5 x В: 199 cm
Димензии: 120 x 35,5 х 199 cm Боја: Темна Сонома - Бела Изработка: Закачалка и..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Закачалка ЛАНА Закачалка ЛАНА
Д: 200 x Ш: 43 x В: 200 cm
Димензии: 200 x 43 х 200 cm - ормар: 60 x 44 х 200 cm - низок елемент с..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01