Закачалка МОНА
 • Закачалка МОНА
 • Закачалка МОНА

Закачалка МОНА

15.900 ден.
Димензии: Д: 199 cm  x  Ш: 39 cm  x  В: 193 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10231
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • - висок елемент: 60 x 39 х 193 cm
 • - низок елемент: 79 x 39 х 98,5 cm
 • - ѕиден панел - закачалка: 60 x 22 х 193 cm
 • - огледало: 79 x 2 х 79 cm
 • Боја: Бела Мат со Тортана
 • Изработка: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка и огледало. Ормар и дополнителен простор за складирање, голем простор во делот за складирање обувкии помошна полица на закачалката.
 •  
Монтажна шема
ЗАКАЧАЛКА МОНА
 
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Закачалка МОНА Димензии:  - висок елемент: 60 x 39 х 193 cm - низок елемент: 79 x 39 х 98,5 cm - ѕиден панел - закачалка: 60 x 22 х 193 cm - огледало: 79 x 2 х 79 cm Боја: Бела Мат со Тортана Изработка: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка и огледало. Ормар и дополнителен простор за складирање, голем простор во делот за складирање обувкии помошна полица на закачалката.   ​ Мон.. Category: Product #: 10231 Regular price: 15.900 ден. 15.900 Available from: Мебел - Ви