Закачалка СИМПЛ
  • Закачалка СИМПЛ

Закачалка СИМПЛ

8.900 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 137 cm  x  В: 200 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12111
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 120 x 37 х 200 cm
  • Боја: Сонома Арван
  • Изработка: Изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Рок на испорака: 45 работни денови.
  • *Бесплатна испорака.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS