Закачалка СТАРС
 • Закачалка СТАРС

Закачалка СТАРС

11.300 ден.
Димензии: Д: 170 cm  x  Ш: 36 cm  x  В: 191 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12450
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 170 x 36,5 х 191 cm 
 • Боја: Бела Сјај со Даб Дакота
 • Изработка: Закачалка изработена од МДФ во Бела Сјај со дебелина 18мм и иверка во Даб Дакота со дебелина 16мм. Врати со меко затворање и огледало.
   
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  
 •  
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Закачалка СТАРС Димензии: 170 x 36,5 х 191 cm  Боја: Бела Сјај со Даб Дакота Изработка: Закачалка изработена од МДФ во Бела Сјај со дебелина 18мм и иверка во Даб Дакота со дебелина 16мм. Врати со меко затворање и огледало.   *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 работни денови.   ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Пр.. Category: Product #: 12450 Regular price: 11.300 ден. 11.300 Available from: Мебел - Ви