Закачалка ЛАНА
 • Закачалка ЛАНА

Закачалка ЛАНА

16.900 ден.
Димензии: Д: 200 cm  x  Ш: 43 cm  x  В: 200 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 6582
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 200 x 43 х 200 cm
 • - ормар: 60 x 44 х 200 cm
 • - низок елемент со закачалка: 80 x 44 х 188  (46) cm
 • - елемент со огледало: 60 x 44 х 199 (85,5) cm
 • Боја: Масима Дарк (Орев) - Перла (Крем)
 • Изработка: Изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм, со 2 фиоки на ормарот, дополнителен простор за складирање на нискиот дел и две вратички на елементот со огледалото. Закачалка која ги задоволува сите потреби за складирање во холот.
 •  
Монтажна шема
ЗАКАЧАЛКА ЛАНА
 
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Закачалка ЛАНА Димензии: 200 x 43 х 200 cm - ормар: 60 x 44 х 200 cm - низок елемент со закачалка: 80 x 44 х 188  (46) cm - елемент со огледало: 60 x 44 х 199 (85,5) cm Боја: Масима Дарк (Орев) - Перла (Крем) Изработка: Изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм, со 2 фиоки на ормарот, дополнителен простор за складирање на нискиот дел и две вратички на елементот со огледалото. Закачалк.. Category: Product #: 6582 Regular price: 16.900 ден. 16.900 Available from: Мебел - Ви