Закачалка БРУГИА
  • Закачалка БРУГИА

Закачалка БРУГИА

20.900 ден.
Димензии: Д: 125 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 200 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12411
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 125 x 42 х 200 cm
  • Боја: Бела со Сива (Цемент)
  • Изработка: Закачалка со огледало изработена од медијапан во Бела Сјај и Сива Боја, со вратички на високиот дел поделен на 3 дела и низок дел поделен на 2 дела - дополнителен простор за складирање.
     
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Закачалка БРУГИА Димензии: 125 x 42 х 200 cm Боја: Бела со Сива (Цемент) Изработка: Закачалка со огледало изработена од медијапан во Бела Сјај и Сива Боја, со вратички на високиот дел поделен на 3 дела и низок дел поделен на 2 дела - дополнителен простор за складирање.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на.. Category: Product #: 12411 Regular price: 20.900 ден. 20.900 Available from: Мебел - Ви