Закачалка САНИ
  • Закачалка САНИ

Закачалка САНИ

9.900 ден.
Димензии: Д: 140 cm  x  Ш: 41 cm  x  В: 90 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 10521
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 130 x 33,5 х 185,5 cm 
  • Боја:  Орев Адмирал со Костен Вирџинија
  • Изработка: Закачалка изработена од иверка со дебелина 16мм. Вклучува еднокрилен ормар со огледало на вратата и меко затворање, три сандачиња за чевли и полици.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Рок на испорака: 45 работни денови.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Закачалка САНИ Димензии: 130 x 33,5 х 185,5 cm  Боја:  Орев Адмирал со Костен Вирџинија Изработка: Закачалка изработена од иверка со дебелина 16мм. Вклучува еднокрилен ормар со огледало на вратата и меко затворање, три сандачиња за чевли и полици. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 работни денови.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репр.. Category: Product #: 10521 Regular price: 9.900 ден. 9.900 Available from: Мебел - Ви