Закачалка СЕЛЕНА сонома

Закачалка СЕЛЕНА сонома

14.310 ден.15.900 ден.
Димензии: Д: 210 cm  x  Ш: 38 cm  x  В: 190 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10376
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 210 x 38 х 190 cm
 • Ормар: 70 x 38 х 190 cm
  Низок елемент: 70 x 38 х 48 cm

  Широк елемент: 70 x 38 х 98 cm
 • Закачалка: 70 x 22 х 120 cm
 • Огледало: 70 x 2,5 х 79 cm
 • Боја: Сонома со Бела
 • Изработка: Изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм во Светло Сонома и Бели апликации кај вратичките, со огледала на ѕид и едната врата.
 • Бесплатна испорака.
 
Монтажна шема
ЗАКАЧАЛКА СЕЛЕНА
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS