Закачалка СУЗЕ

Закачалка СУЗЕ

18.900 ден.
Димензии: Д: 210 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 193 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12407
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 210 x 42 х 193 cm 
  - Ормар: 50 x 42 х 193 cm 
 • - Низок елемент: 80 x 42 х 55 cm 
 • - Широк елемент: 80 x 42 х 101 cm 
 • - Закачалка: 80 x 2,5 х 120 cm
 • - Огледало: 70 x 2,5 х 84,5 cm
 • Боја:  Артисан со Перла
 • Изработка: Закачалка изработена од иверка со дебелина 18мм. Вклучува еднокрилен ормар, две вратички на нискиот дел и две вратички на широкиот елемент.
 •  
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Закачалка СУЗЕ Димензии: 210 x 42 х 193 cm  - Ормар: 50 x 42 х 193 cm  - Низок елемент: 80 x 42 х 55 cm  - Широк елемент: 80 x 42 х 101 cm  - Закачалка: 80 x 2,5 х 120 cm - Огледало: 70 x 2,5 х 84,5 cm Боја:  Артисан со Перла Изработка: Закачалка изработена од иверка со дебелина 18мм. Вклучува еднокрилен ормар, две вратички на нискиот дел и две вратички на широкиот елемент.   *Мон.. Category: Product #: 12407 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви