Релакс Фотелја АЛБИ електрична
 • Релакс Фотелја АЛБИ електрична
 • Релакс Фотелја АЛБИ електрична
 • Релакс Фотелја АЛБИ електрична

Релакс Фотелја АЛБИ електрична

27.900 ден.
Димензии: Д: 80 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 84 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11443
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 80 х 90-166 x 84-103 cm
 • Боја: 
 • - Сива
 • Изработка: Фотелја со електричен релакс механизам кој се подесува во саканата позиција, изработена од висококвалитетен штоф во Сива боја.  Recliner function.

ВИДЕО РЕЛАКС ФОТЕЉА АЛБИ

 • Издржливост: до 120kg

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Релакс Фотелја АЛБИ електрична Димензии: 80 х 90-166 x 84-103 cm Боја:  - Сива Изработка: Фотелја со електричен релакс механизам кој се подесува во саканата позиција, изработена од висококвалитетен штоф во Сива боја.  Recliner function. ​ВИДЕО РЕЛАКС ФОТЕЉА АЛБИ Издржливост: до 120kg   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на .. Category: Product #: 11443 Regular price: 27.900 ден. 27.900 Available from: Мебел - Ви