Релакс Фотелја ЏЕФ

Релакс Фотелја ЏЕФ

22.900 ден.
Димензии: Д: 85 cm  x  Ш: 93 cm  x  В: 83 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 13092
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 85 х 93-163 x 83-101 cm
  • Боја: 
  • - Црна
  • Изработка: Фотелја изработена во црна еко-кожа со механички релакс механизам. Реклајнер функција.
  • Издржливост: до 110kg
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Релакс Фотелја ЏЕФ Димензии: 85 х 93-163 x 83-101 cm Боја:  - Црна Изработка: Фотелја изработена во црна еко-кожа со механички релакс механизам. Реклајнер функција. Издржливост: до 110kg ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производ.. Category: Product #: 13092 Regular price: 22.900 ден. 22.900 Available from: Мебел - Ви