Релакс Фотелја КАМАРО
 • Релакс Фотелја КАМАРО
 • Релакс Фотелја КАМАРО
 • Релакс Фотелја КАМАРО
 • Релакс Фотелја КАМАРО
 • Релакс Фотелја КАМАРО
 • Релакс Фотелја КАМАРО
 • Релакс Фотелја КАМАРО
 • Релакс Фотелја КАМАРО
 • Релакс Фотелја КАМАРО

Релакс Фотелја КАМАРО

21.900 ден.
Димензии: Д: 77 cm  x  Ш: 72 cm  x  В: 86 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 13245
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 77 х 72-146 x 86-112 cm
 • Боја: 
 • - Црна со црвена
 • Изработка: Камаро е удобна, практична фотелја што ќе биде совршено место за одмор. Фотелјата е тапацирана со стилска црна еко-кожа со црвени инсерти. Ватиран восок потпирач за грб со потпирач, за глава и меко, широко седиште, практични потпирачи за раце и можност за пуштање на потпирачот за нозе, ја прават оваа фотелја совршено место за одмор, читење книга, гледање телевизија или едноставно релаксирање. Направени од висококвалитетни материјали ќе ви овозможат долго време да уживате . Футуристичката форма му дава многу модерен изглед. Фотелјата станува лежалка со притискање на потпирачот за грб со телото - нема заклучување што ви овозможува да го запрете столот во која било положба.
 •  
 • Издржливост: до 120kg

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Релакс Фотелја КАМАРО Димензии: 77 х 72-146 x 86-112 cm Боја:  - Црна со црвена Изработка: Камаро е удобна, практична фотелја што ќе биде совршено место за одмор. Фотелјата е тапацирана со стилска црна еко-кожа со црвени инсерти. Ватиран восок потпирач за грб со потпирач, за глава и меко, широко седиште, практични потпирачи за раце и можност за пуштање на потпирачот за нозе, ја прават оваа фотелја совршено мес.. Category: Product #: 13245 Regular price: 21.900 ден. 21.900 Available from: Мебел - Ви