Релакс Фотелја ЛУМПУР
 • Релакс Фотелја ЛУМПУР
 • Релакс Фотелја ЛУМПУР
 • Релакс Фотелја ЛУМПУР
 • Релакс Фотелја ЛУМПУР
 • Релакс Фотелја ЛУМПУР
 • Релакс Фотелја ЛУМПУР
 • Релакс Фотелја ЛУМПУР
 • Релакс Фотелја ЛУМПУР
 • Релакс Фотелја ЛУМПУР
 • Релакс Фотелја ЛУМПУР
 • Релакс Фотелја ЛУМПУР

Релакс Фотелја ЛУМПУР

21.900 ден.
Димензии: Д: 70 cm  x  Ш: 85 cm  x  В: 95 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12041
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 70 x 85-146 х 95-110 cm
 • Боја: 
 • Кафена
  ​- Сива
 • Издржливост: до 136kg
 • Изработка: Фотелја со релакс механизам, изработена од високо квалитетен штоф во Кафена или Сива боја. Recliner function.

ВИДЕО РЕЛАКС ФОТЕЉА ЛУМПУР

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Релакс Фотелја ЛУМПУР Димензии: 70 x 85-146 х 95-110 cm Боја:  - Кафена ​- Сива Издржливост: до 136kg Изработка: Фотелја со релакс механизам, изработена од високо квалитетен штоф во Кафена или Сива боја. Recliner function. ​ ВИДЕО РЕЛАКС ФОТЕЉА ЛУМПУР ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и ос.. Category: Product #: 12041 Regular price: 21.900 ден. 21.900 Available from: Мебел - Ви