Релакс Фотелја МАЈАМИ
 • Релакс Фотелја МАЈАМИ
 • Релакс Фотелја МАЈАМИ
 • Релакс Фотелја МАЈАМИ

Релакс Фотелја МАЈАМИ

21.900 ден.
Димензии: Д: 88 cm  x  Ш: 102 cm  x  В: 105 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12665
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 88 x 102-170 х 105-73 cm
 • издржливост до 136кг
 • Боја: 
 • - Црна
  - Крем
 • Изработка: Удобна вибрирачка релакс фотеља со функција за релаксација која се активира со туркање назад. Потпирачот има 8 мотори за вибрации, 9 режими на вибрации и 3 нивоа на интезитет. Рамката на потпирачот е изработена од цврсто дрво од топола и метал, тапацирана со пена, густина 28g/m3 во Еко-кожа.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Релакс Фотелја МАЈАМИ Димензии: 88 x 102-170 х 105-73 cm издржливост до 136кг Боја:  - Црна - Крем Изработка: Удобна вибрирачка релакс фотеља со функција за релаксација која се активира со туркање назад. Потпирачот има 8 мотори за вибрации, 9 режими на вибрации и 3 нивоа на интезитет. Рамката на потпирачот е изработена од цврсто дрво од топола и метал, тапацирана со пена, густина 28g/m3 во Еко-кожа. ​ .. Category: Product #: 12665 Regular price: 21.900 ден. 21.900 Available from: Мебел - Ви