Релакс Фотелја ОСЛО
 • Релакс Фотелја ОСЛО
 • Релакс Фотелја ОСЛО
 • Релакс Фотелја ОСЛО
 • Релакс Фотелја ОСЛО
 • Релакс Фотелја ОСЛО
 • Релакс Фотелја ОСЛО
 • Релакс Фотелја ОСЛО
 • Релакс Фотелја ОСЛО

Релакс Фотелја ОСЛО

21.900 ден.
Димензии: Д: 75 cm  x  Ш: 95 cm  x  В: 100 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 13090
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 75 х 95-158 x 100-79 cm
 • Боја: 
 • - Сива
 • Изработка: Фотелја изработена од висококвалитетен штоф, со механички релакс механизам. Максимална удобност.
 • Издржливост: до 110kg
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Релакс Фотелја ОСЛО Димензии: 75 х 95-158 x 100-79 cm Боја:  - Сива Изработка: Фотелја изработена од висококвалитетен штоф, со механички релакс механизам. Максимална удобност. Издржливост: до 110kg ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот н.. Category: Product #: 13090 Regular price: 21.900 ден. 21.900 Available from: Мебел - Ви