Стол РИМ
 • Стол РИМ
 • Стол РИМ
 • Стол РИМ
 • Стол РИМ
 • Стол РИМ
 • Стол РИМ
 • Стол РИМ
 • Стол РИМ
 • Стол РИМ
 • Стол РИМ
 • Стол РИМ
 • Стол РИМ
 • Стол РИМ
 • Стол РИМ

Стол РИМ

4.190 ден.
Димензии: Д: 50 cm  x  Ш: 61 cm  x  В: 88 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12423
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

 • Димензии: 50 x 61 х 88 cm
 • - висина на седечки дел: 48 cm
 • Боја: 
 • - Зелена
 • - Розева
 • - Сива
  - Темно Сина
  - ​Жолта

  Изработка: Трпезариски стол изработен од штоф на седење и потпирање, еко-кожа на задниот дел на потпирачката и црна мат фарбани метални ногари.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS