Клацкалка РОКЕР
 • Клацкалка РОКЕР
 • Клацкалка РОКЕР

Клацкалка РОКЕР

7.900 ден.
Димензии: Д: 67 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 89 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12042
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 67 х 90 х 89 cm
 • - висина на седечки дел: 39 cm
 • Боја: 
 • - Натур Бука (дрво) со Крем штоф
 • - Натур Бука (дрво) со Син штоф
 • - Натур Бука (дрво) со Црвен штоф
 • Изработка: Изработено од дрво и квалитетен мебел-штоф.
 • Издржливост: до 120kg
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Клацкалка РОКЕР Димензии: 67 х 90 х 89 cm - висина на седечки дел: 39 cm Боја:  - Натур Бука (дрво) со Крем штоф - Натур Бука (дрво) со Син штоф - Натур Бука (дрво) со Црвен штоф Изработка: Изработено од дрво и квалитетен мебел-штоф. Издржливост: до 120kg   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и .. Category: Product #: 12042 Regular price: 7.900 ден. 7.900 Available from: Мебел - Ви