Плакар РОКЕТ 250
  • Плакар РОКЕТ 250

Плакар РОКЕТ 250

26.910 ден.29.900 ден.
Димензии: Д: 250 cm  x  Ш: 61 cm  x  В: 216 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12798
Достапност: На залиха
Количина:
Димензии: 250 х 61 х 216 cm
  •  
    Боја: 
  • - Toртана

Изработка: Изработен од високо квалитетна иверка со дебелина 18мм со две лизгачки врати од кои едната е со стакло.

*Монтажата не е вклучена во цената.
 
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Плакар РОКЕТ 250 Димензии: 250 х 61 х 216 cm   Боја:  - Toртана Изработка: Изработен од високо квалитетна иверка со дебелина 18мм со две лизгачки врати од кои едната е со стакло. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителн.. Category: Product #: 12798 Regular price: 26.910 ден. 26.910 Available from: Мебел - Ви