Спална соба РОНДИНО
 • Спална соба РОНДИНО
 • Спална соба РОНДИНО

Спална соба РОНДИНО

55.800 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11218
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај со натказни: 274 х 240 х 92,5 cm (за душек 180 х 200 cm)
 • - висина на лежај: 37,5 cm
 • - плакар: 251 х 66 х 216 cm
 • - тоалетна: 100 х 45 х 85,5 cm
 • Боја: Артисан со Бела Сјај
 • Изработка: Медијапан и висококвалитетна иверка со дебелина 18мм. Вклучено ЛЕД осветлување.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Плакар Рондино 27.900 денари
 • Лежај Рондино 26.900 денари
   

Монтажна шема
СПАЛНА СОБА РОНДИНО 1

СПАЛНА СОБА РОНДИНО 2

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Спална соба РОНДИНО Димензии:  - лежај со натказни: 274 х 240 х 92,5 cm (за душек 180 х 200 cm) - висина на лежај: 37,5 cm - плакар: 251 х 66 х 216 cm - тоалетна: 100 х 45 х 85,5 cm Боја: Артисан со Бела Сјај Изработка: Медијапан и висококвалитетна иверка со дебелина 18мм. Вклучено ЛЕД осветлување. *Душекот не е вклучен во цената. *Монтажата не е вклучена во цената. Плакар Рондино 27.90.. Category: Product #: 11218 Regular price: 55.800 ден. 55.800 Available from: Мебел - Ви