Спална соба РУСТИК
 • Спална соба РУСТИК
 • Спална соба РУСТИК
 • Спална соба РУСТИК
 • Спална соба РУСТИК

Спална соба РУСТИК

89.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11015
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 195 х 220 х 120 cm
 • - димензии за душек: 180 х 200 cm
 • - ормар: 250 х 70 х 210 cm
 • - фиокар: 121 х 40 х 186/81 cm
 • - 2 натказни: 60 х 42 х 47 cm
 • Боја: Кафено Бела
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS