САЛОНИ


САЛОН ВИНИЦА 

►Површина: 3.500 m2                ►Адреса: Илинденска бб                ►Тел: 033/362-511                ►email: maloprodazba@mondivi.mk                ►​Раб. време: 08:00-20:00 (Пон-Саб)

ВНАТРЕШНОСТ НА САЛОНОТ


САЛОН СКОПЈЕ 

►Површина: 3.000 m2  ►Адреса: Борис Трајковски бр.292 (нас. Пинтија)  Тел: 02/2700-513  ►email: 022700513@mondivi.mk  ►​Раб. време: 08:00-20:00 (Пон-Пет); 08:00-17:00 (Саб)

ВНАТРЕШНОСТ НА САЛОНОТ

 


САЛОН ВЕЛЕС 

►Површина: 2.500 m2            ►Адреса: Академик Пенчо Давчев бр.204            ►Тел: 043/222-282            ►email: 043222282@mondivi.mk            ►​Раб. време: 08:00-20:00 (Пон-Саб)

ВНАТРЕШНОСТ НА САЛОНОТ


САЛОН КУМАНОВО 

►Површина: 2.500 m2  ►Адреса: 501 бр.10  (на влезот на нас. Карпош, под хотел Сателит)  Тел: 031/415-066  ►email: 031415066@mondivi.mk  ►​Раб. време: 08:00-20:00 (Пон-Саб)

ВНАТРЕШНОСТ НА САЛОНОТ


САЛОН КАВАДАРЦИ 

►Површина: 3.000 m2      ►Адреса: Западен булевар бр. 28 (пред бензинската Макпетрол)     Тел: 043/416-417   Моб: 078/408-134    
►email: 043416417@mondivi.mk      ►​Раб. време: 08:00-20:00 (Пон-Саб)

                              


САЛОН БИТОЛА 

►Површина: 2.800 m2       ►Адреса: Воден бр.39 (Краварски Пат (кон Грција))        ►Тел: 047/488-599       ►email: 047488599@mondivi.mk       ►​Раб. време: 08:00-20:00 (Пон-Саб)

ВНАТРЕШНОСТ НА САЛОНОТ

 


САЛОН ПРИЛЕП 

►Површина: 1.200 m2             ►Адреса: Димо Наредникот бр.71-А             Тел: 048/402-426                  ►email: 048402426@mondivi.mk        ►​Раб. време: 08:00 - 20:00 (Пон-Пет); 08:00-17:00 (Саб)

ВНАТРЕШНОСТ НА САЛОНОТ

  


Салон за мебел Бирги Аж Струмица  (САЛОН ЗА МЕБЕЛ ИВАНА)  Главен дистрибутер на целокупниот асортиман на Мебел-Ви за Струмица

Адреса: Климент Охридски бб, 2400 Струмица  Тел: 034/326-655  Моб: 070/214-667  ►email: 047488599@mondivi.mk  ►​Раб. време: 08:00 - 20:00 (Пон - Пет); 08:00 - 17:00 (Саб)

 


 

 

 

 

 

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01