Сандаче за чевли ПРАКТИК
  • Сандаче за чевли ПРАКТИК
  • Сандаче за чевли ПРАКТИК

Сандаче за чевли ПРАКТИК

5.600 ден.
Димензии: Д: 59 cm  x  Ш: 37.5 cm  x  В: 181 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 13261
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 59 x 37,5 х 181 cm
  • Боја: Сонома Арвен
  • Изработка: Сандаче за чевли изработено од иверка. Десната цокла е пократка 10цм за кабел за полнење.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • *Рок на испроака: 45 работни денови

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Status Сандаче за чевли ПРАКТИК Димензии: 59 x 37,5 х 181 cm Боја: Сонома Арвен Изработка: Сандаче за чевли изработено од иверка. Десната цокла е пократка 10цм за кабел за полнење. *Производот се испорачува немонтиран. *Рок на испроака: 45 работни денови ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополни.. Category: Product #: 13261 Regular price: 5.600 ден. 5.600 Available from: Мебел - Ви